POL - HUN

POL-HUN to polska firma i wiodący producent chemii gospodarczej oraz środków czystości, która zadebiutowała na rynku w 1990 roku i przez 28 lat działalności zdobyła dominująca pozycję na rynku.

Środki czystości produkowane przez POL-HUN cenione są za skuteczność, atrakcyjną cenę, wysoką wydajność i piękne zapachy. Unikalne mieszanki zapachowe sprawiają, że używanie naszych środków czystości staje się przyjemnością.

Wiemy, że dla wielu osób wybór produktów POL-HUN podyktowany jest chęcią wspierania rodzimej, polskiej gospodarki - kilkukrotnie zostaliśmy uhonorowani certyfikatem Złoty Płatnik. Wszystkie etapy produkcji odbywają się w Polsce - w naszych rodzinnych Koluszkach w województwie łódzkim. 

Firma nie istniałaby bez ponad 300-osobowego, fantastycznego zespołu. POL-HUN od kilku lat jest jednym z największych i najbardziej rozpoznawanych pracodawców w mieście. Rozbudowana polityka socjalna, przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia i rodzinna atmosfera sprawiają, że w POL-HUN pracować chce prawie każdy. Zatrudniamy pracowników produkcji, przedstawicieli handlowych, dystrybutorów, specjalistów rynku zagranicznego, chemików i laborantów - bez nich sukces POL-HUN nie byłby możliwy. 

 

 

Historia

Nasza misja

 • Jakość. Naszym najważniejszym celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości. Pragniemy, by każdy, kto stosuje w domu nasze środki, był zadowolony z efektów. Wszystkie produkty powstały - jak mówi nasze motto - z miłości do świeżości. Mamy nadzieję, że nasi konsumenci również się w niej zakochają i będą dobrze czuć się w domu lśniącym czystością i pięknie pachnącym, dzięki naszym produktom. 

 • Rozwój. Bardzo ważny dla nas jest rozwój. To dzięki niemu firma po pierwsze - przetrwała na rynku mimo rosnącej konkurencji wielkich koncernów, po drugie - notuje ciągłe wzrosty sprzedaży.

  A my z kolei, możemy zatrudniać coraz więcej osób i powiększać powierzchnie magazynowe oraz produkcyjne. To przynosi nam prawdziwą satysfakcję!

 • Nowoczesność. Stale ulepszamy produkty i opakowania, szlifujemy etykiety i staramy się nadążać za najnowszymi trendami. Od 2015 jesteśmy obecni na portalach społecznościowych, dzięki którym mamy stały kontakt z naszymi klientami.

  Pozytywne informacje zwrotne, wysokie oceny w recenzjach i możliwość dialogu dają nam dużo motywacji do działania! Otworzyliśmy również sklep internetowy, a na stronach publikujemy porady dotyczące stosowania naszych produktów i utrzymywania czystości w domu. 

   

Co charakteryzuje naszych pracowników?
 • Przyjaźń
 • Profesjonalizm
 • Precyzyjność
 • Motywacja
ZespółKariera w Pol - Hun
Pol - Hun w liczbach