Zespół

 • Wiktoria BielskaWdrażanie i tworzenie produktów
  Współpracuję z firmą POL-HUN od 11 lat. Moim zadaniem jest tworzenie i wdrażanie nowych produktów. Praca w firmie jest dla mnie ciągłym wyzwaniem i możliwością realizacji nawet najbardziej odważnych wizji. Po pracy – projektuje wnętrza starając się upiększyć rzeczywistość. Uwielbiam również podróże, aktywny wypoczynek zwłaszcza w towarzystwie mojej rodziny. Moim ulubionym produktem General Fresh jest elektryczny odświeżacz powietrza . Jestem wymagająca dla siebie i dla innych, dlatego stanowimy zgrany duet :)
 • Marcin SalińskiKierownik produkcji
  Moja współpraca z firmą POL-HUN trwa już 14 lat. W tym czasie nabyłem silne przekonanie, że tylko praca zespołowa przynosi sukces, zwłaszcza jeśli ktoś, tak jak ja, zajmuje się zarządzaniem produkcją środków chemicznych i produktów z tworzyw sztucznych. Jeśli chodzi o moje hobby, to obsesyjnie wręcz kocham jazdę na rowerze i dobre filmy. Mój ulubiony produkt General Fresh to kostka do WC - Tri-Force. Używając jej, mam pewność, że moje dzieci korzystają z czystej łazienki.
 • Magdalena WawrzonowskaSprzedaż – rynki polskie
  W firmie POL-HUN pracuję od 15 lat, a moją specjalnością jest sprzedaż produktów na rynku polskim. Praca, to dla mnie przede wszystkim przyjemność – lubię swój zawód, Daje on możliwość rozwijania moich umiejętności i zdobywania nowego doświadczenia. Praca to jednak nie wszystko – na co dzień interesuję się informatyką, a najlepszą formą relaksu jest dla mnie słuchanie muzyki. Moim ulubionym produktem General Fresh jest odświeżacz powietrza Perfum Gel – produkt ekskluzywny, który łączy w sobie niebanalny wygląd i ciekawą gamę zapachową.
 • Martyna MiazekSprzedaż – rynki exportowe
  Jestem związana z firmą POL-HUN od 10 lat. Odpowiadam za przedaż na rynki zagraniczne. Praca w naszej firmie oznacza dla mnie możliwość rozwoju, podejmowanie wyzwań, ale przede wszystkim przyjemność i spełnienie. Moją wielką pasją jest teatr i poezja młodopolska. Uwielbiam również długie spacery w słoneczne dni. Moim ulubionym produktem General Fresh jest płyn do armatury, ponieważ lubię, gdy moja łazienka lśni czystością, a ja dzięki temu mam więcej czasu dla siebie :)
 • Andrzej BielskiWspółwłaściciel firmy
  W POL-HUN pracuję od początku jego istnienia. Jestem współzałożycielem firmy. Ciągle dbam o to, by prężnie się rozwijała, oraz troszczę się o zadowolenie naszych klientów. Czym jest dla mnie praca w POL-HUN? To przede wszystkim dowód na to, że najbardziej odważne marzenia można przekuć w rzeczywistość. Na co dzień jestem miłośnikiem offroad’u, podróży samochodowych – zwłaszcza tych dalekich, oraz poznawania nowych ludzi i kultur. Jeśli miałbym zdecydować się na jeden, ulubiony produkt, bez wątpienia byłaby to tradycyjna kostka do WC - w końcu to od niej wszystko się zaczęło.
 • Jakub PrzywaraKierownik Logistyki Międzynarodowej
  W firmie Pol-Hun pracuję od 8 lat. Jestem odpowiedzialny za logistykę i transport oraz dbanie o sprawny przepływ naszych towarów po Europie i Świecie. Praca w firmie ze wspaniałym zespołem motywuje mnie do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności . Mój czas po pracy spędzam odtwarzając repliki kultowych historycznych pojazdów Za najlepszy produkt General Fresh uważam „dekoracyjny odświeżacz powietrza” orchidea i hibiskus. Zapach ten kojarzy mi się z egzotyką i podróżami, nawiązuje on do moich zainteresowań związanych z przemieszczaniem się i poznawaniem zakątków świata.