Zespół

 • Klementyna SzemiotSprzedaż dla strategicznych kontrahentów
  W naszej firmie pracuję od 8 lat – był to dla mnie czas rozwoju, wielkiej satysfakcji i źródło motywacji do dalszego doskonalenia umiejętności. Zajmuję się sprzedażą dla strategicznych kontrahentów – pod moją opieką znajdują się kluczowi dla nas klienci. Poza pracą aktywnie spędzam czas: mam dwie wielkie pasje: jazdę konną i fitness. Moim ulubionym produktem General Fresh jest proszek do zmywarek. Działa podobnie jak tabletki, ale jest o wiele tańszy- oszczędności mogę wydać na karnet do siłowni :)
 • Małgorzata Dałkowska
  W firmie Pol-Hun pracuję od 12 lat. Jestem odpowiedzialna za nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów ze strategicznymi klientami. Praca w tym dziale motywuje mnie do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji. Mój czas po pracy spędzam aktywnie: chodzę na fitness, jeżdżę na rowerze, zajmuję się ogrodem. W wolnej chwili znajduję również czas na moje dwie inne pasje: numizmatykę i filatelistykę. Za najlepszy produkt General Fresh uważam Płyn do łazienek. Od czasu gdy zaczęłam go używać mycie prysznica stało się dla mnie przyjemnością. Dzięki specjalnej formule zapobiegającej osadzaniu się kamienia na szybie usunięcie osadów trwa chwilę.
 • Wiktoria BielskaWdrażanie i tworzenie produktów
  Współpracuję z firmą POL-HUN od 11 lat. Moim zadaniem jest tworzenie i wdrażanie nowych produktów. Praca w firmie jest dla mnie ciągłym wyzwaniem i możliwością realizacji nawet najbardziej odważnych wizji. Po pracy – projektuje wnętrza starając się upiększyć rzeczywistość. Uwielbiam również podróże, aktywny wypoczynek zwłaszcza w towarzystwie mojej rodziny. Moim ulubionym produktem General Fresh jest elektryczny odświeżacz powietrza . Jestem wymagająca dla siebie i dla innych, dlatego stanowimy zgrany duet :)
 • Marcin SalińskiKierownik produkcji
  Moja współpraca z firmą POL-HUN trwa już 14 lat. W tym czasie nabyłem silne przekonanie, że tylko praca zespołowa przynosi sukces, zwłaszcza jeśli ktoś, tak jak ja, zajmuje się zarządzaniem produkcją środków chemicznych i produktów z tworzyw sztucznych. Jeśli chodzi o moje hobby, to obsesyjnie wręcz kocham jazdę na rowerze i dobre filmy. Mój ulubiony produkt General Fresh to kostka do WC - Tri-Force. Używając jej, mam pewność, że moje dzieci korzystają z czystej łazienki.
 • Tomasz AntosiakSprzedaż – rynki exportowe
  W firmie POL-HUN pracuję od 7 lat, gdzie zajmuję się sprzedażą produktów na rynki zagraniczne. Praca ta powoduje, że nieustannie rozwijam się zawodowo. Na co dzień pasjonuję się sportem, a także muzyką. Gdybym miał wybrać, który z produktów General Fresh jest moim ulubionym, zdecydowałbym się na odświeżacz w aerozolu – ma on szeroki wachlarz zapachów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
 • Magdalena WawrzonowskaSprzedaż – rynki polskie
  W firmie POL-HUN pracuję od 15 lat, a moją specjalnością jest sprzedaż produktów na rynku polskim. Praca, to dla mnie przede wszystkim przyjemność – lubię swój zawód, Daje on możliwość rozwijania moich umiejętności i zdobywania nowego doświadczenia. Praca to jednak nie wszystko – na co dzień interesuję się informatyką, a najlepszą formą relaksu jest dla mnie słuchanie muzyki. Moim ulubionym produktem General Fresh jest odświeżacz powietrza Perfum Gel – produkt ekskluzywny, który łączy w sobie niebanalny wygląd i ciekawą gamę zapachową.
 • Martyna KielichSprzedaż – rynki exportowe
  Jestem związana z firmą POL-HUN od 7 lat. Odpowiadam za przedaż na rynki zagraniczne. Praca w naszej firmie oznacza dla mnie możliwość rozwoju, podejmowanie wyzwań, ale przede wszystkim przyjemność i spełnienie. Moją wielką pasją jest teatr i poezja młodopolska. Uwielbiam również długie spacery w słoneczne dni. Moim ulubionym produktem General Fresh jest płyn do armatury, ponieważ lubię, gdy moja łazienka lśni czystością, a ja dzięki temu mam więcej czasu dla siebie :)
 • Radosław LipskiKierownik produkcji
  W firmie POL-HUN pracuje od 23 lat. Moja funkcja polega na zarządzaniu produkcją środków chemicznych i produktów z tworzyw sztucznych. Czym dla mnie jest praca w naszej firmie? Codziennym wyzwaniem, wymagającym pełnego zaangażowania. Po pracy zajmuję się rozwijaniem moich pasji – akwarystyką, bieganiem przełajowym i jazdą na rowerze. Moim ulubionym produktem General Fresh jest mydło w płynie "Sara" , bo naprawdę skutecznie usuwa zabrudzenia ze smaru i oleju maszynowego.
 • Andrzej BielskiWspółwłaściciel firmy
  W POL-HUN pracuję od początku jego istnienia. Jestem współzałożycielem firmy. Ciągle dbam o to, by prężnie się rozwijała, oraz troszczę się o zadowolenie naszych klientów. Czym jest dla mnie praca w POL-HUN? To przede wszystkim dowód na to, że najbardziej odważne marzenia można przekuć w rzeczywistość. Na co dzień jestem miłośnikiem offroad’u, podróży samochodowych – zwłaszcza tych dalekich, oraz poznawania nowych ludzi i kultur. Jeśli miałbym zdecydować się na jeden, ulubiony produkt, bez wątpienia byłaby to tradycyjna kostka do WC - w końcu to od niej wszystko się zaczęło.
 • Jakub PrzywaraKierownik Logistyki Międzynarodowej
  W firmie Pol-Hun pracuję od 8 lat. Jestem odpowiedzialny za logistykę i transport oraz dbanie o sprawny przepływ naszych towarów po Europie i Świecie. Praca w firmie ze wspaniałym zespołem motywuje mnie do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności . Mój czas po pracy spędzam odtwarzając repliki kultowych historycznych pojazdów Za najlepszy produkt General Fresh uważam „dekoracyjny odświeżacz powietrza” orchidea i hibiskus. Zapach ten kojarzy mi się z egzotyką i podróżami, nawiązuje on do moich zainteresowań związanych z przemieszczaniem się i poznawaniem zakątków świata.