Logistyka

Obszar logistyki w naszej firmie oparty jest na zarządzaniu marketingowo- logistycznym. Naszym podstawowym celem jest zadowolenie partnerów poprzez zintegrowane działania logistyki i marketingu. Elastyczność , terminowość oraz dbanie o jakość transportu- to kluczowe aspekty naszych działań.

Oferujemy naszym partnerom realizację dostaw transportem własnym jak również za pośrednictwem spedycji, korzystając z serwisu wysyłek paletowych z gwarancją dostawy do 48 h . Takie rozwiązanie w pełni zabezpiecza potrzeby naszych klientów.

 

Flota transportowa

Posiadanie własnej floty samochodowej oraz niezbędnych uprawnień pozwala nam również świadczyć usługi w roli przewoźnika w zakresie transportu krajowego jak i międzynarodowego. Oferujemy profesjonalną obsługę związaną z transportem drogowym, nasze wszystkie auta wyposażone są w system GPS gwarantując bezpieczeństwo oraz pełną odpowiedzialność za przewożony towar.

Oferujemy dostawę produktów z naszego magazynu do sklepów na terenie całej Polski. Dysponujemy flotą samochodową i zespołem profesjonalnych kierowców. Świadczymy usługi transportowe pojazdami: zestawami ,izoterma z utrzymaniem stałej temperatury w zakresie +25*C do -10*C , 38 miejsc paletowych, kubatura 120m3