W ramach usługi dla marki własnej możemy zaoferować

  • Realizację wyrobu według receptury właściciela marki
  • Produkcję opakowań oraz produktu według naszej receptury
  • Stworzenie nowego brandu dla produktu
  • Zaprojektowanie etykiet dla produktów

Zapewniamy

Firma POL-HUN oprócz własnych linii produktowych oferuje również produkcję zleconą dla sieci handlowych i innych wytwórców chemii gospodarczej.

Tworzenie marek własnych - ang. private labels - stanowi dla nas nie mniej ważne zadanie, niż przygotowywanie autorskich produktów. 

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania klientów na najwyższym poziomie, dlatego do realizowania zadań wykorzystujemy:

  • Nowoczesne linie produkcyjne
  • Starannie wyselekcjonowany zespół pracowników
  • System do monitorowania oraz optymalizacji produkcji
  • System Zarządzania Jakością
Gwarantujemy poufność dla klienta i tajemnice receptury!
Zapytaj o indywidualną ofertę

Zaufanie

Zaufanie, którym darzą nas partnerzy i konsumenci motywuje nas do działania i sprawia, że ani na chwilę nie obniżamy jakości.

System Zarządzania Jakością, nowoczesny park maszynowy i wykwalifikowany zespół sprawiają, że jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym. 
 

Profesjonalizm

Profesjonalizm to podstawa sukcesu POL-HUN. Wieloletnie doświadczenie oraz odpowiedzialność za tworzone produkty sprawiają, że chcemy i musimy być w 100% profesjonalni.

Dzięki specjalistycznemu podejściu do produkcji, mała firma z Koluszek, mimo konkurencji ze strony wielkich międzynarodowych koncernów, zajmuje obecnie jedno z najważniejszych miejsc w rankingach środków czystości. 

Klienci marek własnych

Współpraca

Posiadamy wiedzę i możliwości do stworzenia produktu od początku do końca. Decydując się na współpracę z nami, nie musisz się martwić szukaniem podwykonawców do stworzenia opakowań, czy potrzebnych etykiet - wszystko znajdziesz w naszej ofercie.

Tylko od Ciebie zależy, czy chcesz z niej w pełni korzystać. Możesz mieć pewność, że podzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem w branży chemii gospodarczej i wspomożemy Cię przy podejmowaniu kluczowych decyzji.